• 02165453000

قوانین وب سایت رسمی دکتر حسن اکبری

·         کلیه محتوای اوب سایت متعلق دکتر حسن اکبری می باشد و جهت استفاده عموم رایگان است. نشر مطالب مندرج در وب سایت به شرط ذکر منبع بلامانع می باشد.

·         کلیه فعالیت های سایت با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته و با هر گونه عمل مغایر با قانون و عرف موجود در کشور از طرف بازدید کنندگان، اعضای وب سایت و کاربران برخورد قضایی خواهد شد. از جمله حقوقی که برای وب سایت محفوظ خواهد بود، لغو عضویت فرد خاطی خواهد بود.

·         نام های ثبت شده در هنگام ثبت نام در وب سایت، می بایست کلمات مغایر با عفت عمومی نباشند.

·         تمامی حقوق مالکیت معنوی محتویات وب سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم افزاری، جز حقوق دکتر حسن اکبری محسوب می شوند.

·         علائم تجاری ثبت شده توسط دکتر اکبری غیر قابل استفاده توسط غیر می باشد و با هر گونه استفاده به شدت برخورد خواهد شد.

·         وب سایت حق دارد برای تامین هزینه های جاری، اقدام به درج تبلیغات در فضای وب سایت کند، با توجه به عدم پذیرش مسئولیت در قبال تبلیغات محصولات و یا خدمات ارائه شده که توسط سایر شرکت ها ارائه می شود، هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت و مالکیت آن نخواهد بود.

·         اطلاعات خصوصی اعضای وب سایت نزد سایت محفوظ خواهد بود و در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت، مگر در مواردی که حکم قضایی مربوطه  وب سایت را ملزم به ارائه اطلاعات نماید.

·         در صورت مشاهده اقدامات خرابکارانه توسط کاربر، شناسه کاربری شخص خرابکار مسدود خواهد شد.

·         هر شخص جهت خرید، درج نظرات و عضویت در انجمن های وب سایت می بایست یک حساب کاربری در وب سایت داشته باشد. در صورتی که حساب های مکرر توسط یک شخص ایجاد شود، در اولین فرصت تمامی حساب ها حذف خواهد شد.

·         محتوای تولید شده توسط کاربران که بر روی این وب‌ سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت است و مدیریت سایت حق ویرایش، حذف و یا باز نشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

·         درج هر گونه مطالب تجاری که جنبه تبلیغاتی داشته باشد ممنوع می باشد و از وب سایت حذف می شود.

·         شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت در صورت تغییر در همین صفحه در دسترس خواهد بود.