• 02165453000

اهم سوابق علمی:

- ثبت رسمی هفت اختراع در زمینه علوم پزشکی و آسیب شناسی

- مطالعه طب اسلامی - ایرانی با همکاری استاد خیراندیش به مدت ده سال

- ارائه سی و سه خلاصه مقاله و پوستر در مجامع علمی داخلی و خارجی

- چاپ هشت مقاله علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی

- دوره آموزشی آسیب شناسی ریه در ایتالیا

- دوره آموزشی آسیب شناسی ریه در ژاپن

- دوره آموزشی آسیب شناسی کلیه در هلند

 

مقالات و سخنرانی‌ها:

1- مقاله: گزارش موردي بافت تیروئیدی نابجا، در مجله‌ی یاخته شناسی  وی کومار، با همکاری آقای دکتر اکبری در  سال 1995.

2- سخنرانی در مورد تغییرات ساختاری فوق العاده در بافت پوششی تنفسی با گاز خردل بود که در کنگره آسیب شناسی ایران در سال 2000 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

3- سخنرانی در مورد شمول موروثی بدن در مورد آسیب عضلانی در پنج نفر ایرانی یهودی تبار در هفدهمین کنگره جهانی عصب شناسی که با حضور پروفسور سلطان زاده، عصب شناس و آقای دکتر اکبری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و چکیده‌ای از آن در سال 2000 منتشر شد.

4- سخنرانی در اولین کنگره طب نظامی، پیرامون شيوع گلومرولونفریت درمعرض سه نوع گاز خردل که با حضور پروفسور عین اللهی کلیه شناس و آقای دکتر اکبری متخصص آسيب شناسي مورد ارزیابی قرار گرفت و چکیده‌ای از آن در سال 2002 انتشار یافت.

5- سخنرانی در مورد چالش‌های آسیب شناسی ریه، که در انجمن آسیب شناسی ایرانیان که با حضور دکترای آسیب شناس، آقای دکتر اکبری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و چکیده‌ای از آن در سال 2002 منتشر شد.

6- سخنرانی در خصوص تشخیص آزمایشگاهی ویروس اچ آی وی در انجمن آسیب شناسی ایرانیان که چکیده‌ای از آن در سال 2002  انتشار یافت.

7- سخنرانی در مورد الگوی یو آل پی در مورد قربانیان جنگ شیمیایی صدام، در دومین کنگره‌ی نظامی پزشکی که چکیده‌ی ان در سال 2002 منتشر گردید.

8- سخنرانی در مورد آزمایشات بالینی در انجمن آسیب شناسی ایرانیان که چکیده‌ی آن در سال 2002 انتشار یافت.

9- سخنرانی در مورد تفسیر و اجرای آزمایشات بالینی در انجمن آسیب شناسی ایرانیان که خلاصه‌ای از آن در اپریل  2002 منتشر گردید.

10- سخنرانی در مورد تشخیص آزمایشگاهی کم خونی در انجمن آسیب شناسی ایرانیان که خلاصه‌ای از آن در اپریل 2002 انتشار یافت.

11- سخنرانی در مورد تشخیص آزمایشگاهی هپاتیت B در انجمن آسیب شناسی ایرانیان که خلاصه‌ای از آن در اپریل 2002 منتشر شد.

12- سخنرانی در مورد تورم بیماری زایی در شانزدهمین کنگره طب سنتی ایرانیان  که با حضور آقای دکتر اکبری انجام شد و در اپریل 2003 چکیده‌ای از آن انتشار یافت.

13- ابزار ویژه‌ای برای حمل و نقل بیماران دانشگاه بقیه الله در سال 2003  ابداع شد.

14- موضوع سخنرانی در مورد تفسیر و اجرای عملکرد آزمایشی غده تیروئید در انجمن آسیب شناسی ایرانیان با حضور آقای دکتر اکبری انجام شد و چکیده‌ای از آن در سال 2003 انتشار یافت.

15- سخنرانی در مورد نقش طب اسلامی در سازمان ملی بهداشت و در وزارت بهداشت و درمان پزشکی که با حضور آقای دکتر اکبری برگزار گردید و چکیده ای از آن دراپریل 2003 منتشر شد.

16- سخنرانی در مورد گراتولوم (برآمدگی، سفت و دانه دانه شدن نسوج در اثر عفونت) و زخم قانقاریایی در شانزدهمین کنگره بیماریهای داخلی با حضور استادیار بیماریهای داخلی دکتر علی شیری و آقای دکتر اکبری که چکیده‌ای از آن، در اپریل 2003 انتشار یافت.

17- سخنرانی در مورد مقایسه بین روش کنگوی قرمز و شناسایی بافت شناسی مقاوم مواد نشاسته‌ای که در شانزدهمین کنگره بیماریهای داخلی با حضور استادیار دکتر علی شیری و آقای دکتر اکبری، که خلاصه آن در اپریل 2003 منتشر شد.

18- برنامه‌ی تحقیقاتی برای تهیه‌ی مواد خاصی، برای حفاظت و نگهداری از بافت DNA در سازمان پزشکی قانونی، در سال 2004  آماده شد.

19- سخنرانی در مورد کنترل کیفیت در آزمایشگاههای پزشکی قانونی در کنگره بین المللی پزشکی قانونی با حضور آقای دکتر اکبری که چکیده‌ای از آن، در سال 2004 انتشار یافت.

20-  سخنرانی: تحقیق در مورد تعدادی از یاخته‌های شوان و یاخته‌های شخاخواه در آماس اپاندیسیت حاد که با حضور آقای دکتر محمد جلالی و آقای دکتر اکبری در شانزدهمین کنگره کالبد شناسی، برگزار گردید و چکیده‌ای از آن در سال 2004 منتشر شد.

21- ابداع یک وسیله، برای مطالعه‌ی آسیب شناسی ساقه‌ی مو در دانشگاه بقیه الله در سال 2005.

22- اختراع یک نوع ماده چسبدار خاص برای اسلاید سلولهای آسیب شناسی در دانشگاه بقیه الله در سال 2005.

23- سخنرانی در مورد چالش‌های آسیب شناسی ریه در دانشگاه ورونای ایتالیا با حضور آقای دکتر اکبری، در سال 2005.

24- مقاله: در مورد آسیب‌های ریوی گاز خردل در دانشگاه بقیه الله در سال 2006، با حضور پروفسور مسلم بهادری استاد آسیب شناس و آقای دکتر اکبری و آقای مصطفی قانعی پروفسور آسیب شناس در طب نظامی در سال 2006.

25- مقاله: متدانا در سلول غیر توموری و در سرطان معده که در دانشگاه بقیه الله، با حضور آقایان دکتر هوشمند دکترای ژنتیک، دکتر کمالی دکترای ژنتیک و آقای دکتر اکبری، در مجله الزویربا که در سال 2006 به چاپ رسید.

26- مقاله اثر گوگرد گاز شیمیایی خردل بر روی ریه موش، که در مجله طب نظامی دانشگاه بقیه الله در سال 2006  انتشار یافت.

27- اثر گازهای شیمیایی خردل بر روی ریه: این تحقیق در مورد اثرات بلند مدت گازهای شیمیایی خردل بر مصدومینی است که صدام علیه ایران در جنگ استفاده می‌کرد و در سال 2006 مقاله‌ی تازه‌ای در خصوص این موضوع ارائه شد.

28- تشخیص آمیلوئیدوز AA با استفاده از کنگوی قرمز و مصونیت سلولی بافتی شیمیایی، مقاله‌ی اصلی در مجله‌ی پزشکی ایرانیان در سال 2006 به چاپ رسید.

29-مجله پزشکی نظامی در سال 2007: مقاله رابطه‌ی آشکار استفاده از سولفور خردل و تنباکو بیانگر (واکنش ایمنی) پروتئین p53 در بافت پوششی نایژه‌ای بیماران ایرانی (اثر گاز خردل بر روی ریه).

30- مجله عفونی بالینی ایرانیان در سال 2007: مقاله بوجود آمدن سل اولیه در آلت تناسلی مردانه در یک بیمار پیوند کلیه.

31- مجله‌ی ایمن سازی آلرژی آسم ایران در سال 2007: مقاله تمایز بالینی بین آسم پایدار و قرابت علمی آزمایش برونشیت مزمن. 

32- مجله جراحی: در قسمت عواقب جراحی، شرط کم خونی موضعی در کلیه موش صحرایی، همراه با کمبود اکسیژن طی مقاله‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

33- مجله IJCID در سال 2007: تحریکات روپوستی قبل و بعد از پیوند کلیه.

34- تشریک مساعی در مطالعات بین المللی، بافت برداری از ریه‌ی آلوده شده با گاز خردل در سال 2008 در پزشکی تنفسی.

35- ارائه گزارش در مورد درمان موفقیت آمیز دیابت نوع 2 با استفاده از رژیم غذایی سنتی در کنفرانس بین المللی تهران در سال 2010 – 2011  

36- علم و عمل : کاربرد غذاها و ترکیبات زیست فعالی در زمان سلامتی و بیماری.

مارس 13-15، دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا، ایالات متحده آمریکا.